LÉČEBNÉ A VYŠETŘOVACÍ METODYJe součástí duplexní ultrasonografie, která nám znázorní, zda ve Vašich tepnách a žilách proudí krev v dostatečném množství a správným směrem.

Vyšetření měkkých tkání – svalů, podkoží, tepen, žil, lymfatických uzlin a veškerých „měkkých tkání“ a orgánů. Vyšetření cév všech lokalizací: tepenný, žilní systém, karotidy, aorta

Foto

V rámci naší ambulance poskytujeme možnost podávání infuzí, přímo u nás ve speciálním křesle nebo na lůžku.

Komplexní vyšetření zdravotního stavu, včetně provedení a popisu EKG a kontroly a interpretace laboratorních výsledků. Vyšetření je spojeno s rozhovorem lékaře s pacientem.

Foto

Rozhovor lékaře s pacientem a objektivní vyšetření s doplněním o případná další potřebná vyšetření a stanovením pravděpodobné příčiny potíží a návrhem možností řešení.

Nebo také lymfodrenáže, ruční i přístrojové, podpoří odtok lymfy z Vašich končetin, redukují otoky a „těžké nohy“ a podpoří funkčnost lymfatického systému. Působí proti celulitidě.

Foto

Jsme vybaveni přístrojem, schopným vyšetřit jak tepenné zásobení periferie Vašich končetin, tak průchodnost, kapacitu a funkčnost žilního systému

Je vyšetření nasycení periferních tkání kyslíkem, které nám podává informace o sycení krve kyslíkem v plicích a rozvedení kyslíkem nasycené krve do celého těla.

Odstraňování křečových žil metodou injekcí speciální látky, po níž dojde k jejich uzávěru a následně i zániku varixů.


Ordinační doba:

Pondělí
08:00
-
16:00
Úterý
08:00
-
15:00
Středa
Dle objednání
Čtvrtek
08:00
-
15:00
Pátek
08:00
-
13:00

diagangio s.r.o.

Božetěchova 2737/79
Královo Pole
612 00 Brno
tel.: 739 899 561
tel.: 604 134 974

©2018 diagangio s.r.o.    datafox.cz webdesign